Протеїн для жінок

Протеїн для жінок


Протеїн для жінок, які займаються в спортзалі також необхідний як і для чоловіків. Адже дана біодобавка сприяє відновленню м'язів і набору м'язової маси. Сьогодні на прилавках магазинів пропонують різні види спортивного харчування, яке створено для представниць прекрасної статі, з урахуванням всіх потреб організму.

Але набагато вигідніше купити протеїн для жінок в інтернет магазині Nika universe, в нашому каталозі ви знайдете не тільки великий вибір смаків і різні пропорції компонентів, але і також зможете придбати будь-який товар за оптовою ціною з доставкою.


Різновиди жіночого спортивного харчування


Не залежно від статі організм, який регулярно фізично працює необхідно підтримувати корисними речовинами і мікроелементами. Під час тренування організм витрачаємо багато енергії, і для її відновлення потрібен додатковий білок.

Готові білкові суміші спортивного харчування не тільки відновлюють сили, але в першу чергу вони є будівельним матеріалом для м'язів і сухожиль. Без регулярно приймання додаткових протеїнів ви не тільки не зможете досягти бажаного результату, але і навпаки почнете втрачати м'язову масу.

Сучасні виробники спортпіта пропонують такі різновиди корисних біодобавок:

  • казеїновий протеїн для жінок;

  • соєвий протеїн для жінок;

  • сироватковий протеїн для жінок.

Найпопулярнішими на сьогодні є сироваткові та казеїнові білкові суміші, які отримують з молока і молочних продуктів. Даний білок має найвищу засвоюваність організмом людини. Для тих у кого спостерігається нестерпність лактози існують протеїнові добавки соєвого або яєчного походження.


Користь протеїну для жінок


Білкові спортивні добавки не мають протипоказань, тому їх вживання позитивно впливає як на жіночий, так і на чоловічий організм.

Тренери рекомендують вживати протеїн для жінок для набору ваги, оскільки приймання додаткової кількості білка сприяє нарощуванню м'язової маси. Для досягнення позитивно ефекту обов'язково варто дотримуватися спортивної дієти, регулярно займатися спортом і вживати комплекс біодобавок на основі білка.

Також допомагає протеїн для дівчат для схуднення, він запускає природний метаболізм і спалювання жирових клітин. У кожній порції білкового коктейлю міститься невелика кількість калорій, за рахунок чого організм отримує корисне і поживна речовина.

Протеїнові суміші заряджають організм енергією, вони сприяють зміцненню імунітету і відновлюють м'язові тканини після фізичних навантажень.


Купити протеїн для жінок в Україні


Придбати якісне спортивне харчування для жінок є в інтернет магазині Nika universe. Широкий асортимент продукції дозволяє підібрати для себе оптимальний комплекс корисних біодобавок і мікроелементів, які допоможуть вам досягти бажаного результату.

Чому вигідно протеїн для жінок купити у нас:

  • великий асортимент товарів як професійних спортсменів, так і для любителів;

  • різноманіття смаків;

  • оригінальна продукція від виробника;

  • оптові ціни;

  • індивідуальний підбір спорт харчування;

  • різні способи оплати та доставки;

  • програма лояльності для постійних і оптових клієнтів.

Замовляючи жіночий протеїн на сайті Nika universe, ви отримуєте гарантію якості від виробника за доступною ціною з доставкою. Не варто переплачувати посередникам, використовуйте тільки високоякісні спортивні добавки для досягнення максимальних результатів.Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)